Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukoda korraldab pea 25 aastat järjest tervisepäevi. Nimetatud tervisepäevad toimuvad kaks korda aastas, kevadel ning hilissuvel.

Meie puuetega inimesed ootavad neid päevi ja osalevad aktiivselt. Oleme juhatuses seda meelt, et kutsume nüüdsest meiega ühinema puudega inimesi üle Harjumaa. Seni on osalenud üksnes HPIN-i kuuluvate ühingute liikmed.

Selle aasta traditsiooniline HPIN-i kevadine tervisepäev toimub 18.04.20 Keila Tervisekeskuses  k.11-14.

Tervist saab turgutada võimlas treenerite juhendamisel, toel ja abil. Võimalik on ujuda, vees võimelda ja jõusaalis lihaste rammu kasvatada. Meedikud kontrollivad soovijatel vererõhu ja kolesterooli taset. Massöörid on kohale kutsutud (30 min. hind on 10.- € sularahas).Toidupakk ootab igat osalejat. Garanteeritud on tore ja mõnus seltskond lähemalt ja kaugemalt Harjumaalt.  Osalustasu täiskasvanutele on 5.-€ ja eelkooliealised lapsed  tasuta.

Korraldajate palvel võtame kõik kaasa vahetusjalatsid ja VÄLISJALATSITES VÕIMLAS EI VIIBI!!!

Juhul kui olete otsustanud osaleda, palun nimekirjad saata hiljemalt 6. aprilliks k.a. aadressil: elena.kalbus@gmail.com. Nimekirjad ja osalejate arvud on vajalikud eelkõige toitlustuse ladusaks korralduseks.
Osalustasu on võimalik kanda HPIN-i a/a EE102200221041857020 või kohapeal sularahas raamatupidajale. Palun eelnevalt teatada millise maksmise viisi valite.

Tegusat toimetamist ja kohtumiseni kevadises Keilas!