Ootame meie ühingute liikmeid taas innukalt sportima traditsioonilisel kevadisel tervisepäeval Keila Tervisekeskuses  11.03.2023.

NB! ÜHINGUTE JUHID, PANGE TÄHELE!

  1. SAABUMINE KEILA TERVISEKESKUSESSE kell 11- 11.30
  2. SPORDIPÄEVA AVAMINE kell 11.30
  3. SPORDIPÄEVA LÕPETAMINE kell 13.30
  4. ÜHINGU JUHI VASTUTUSEL- KÕIK SPORDIPÄEVAL OSALEJAD LIIGUVAD KEILA TERVISEKESKUSES AINULT VAHETUSJALATSITES!!!

VAATAMATA HINDADE KARUSSELLILE MEIE ÜMBER, OLEME VEEL SELLEL AASTAL JÄTNUD OSALUSTASU ENDISEKS, s.o. 5.- € TÄISKASVANUD JA EELKOOLIEALISED LAPSED TASUTA.

Tervisepäeval saab oma tervist turgutada treenerite juhendamisel, toel ja abil. Võimalik on ujuda, saalis ja vees võimelda ning jõusaalis lihaste rammu kasvatada. Meedikud kontrollivad soovijatel vererõhu ja kolesterooli taset. Massöörid on kohale kutsutud (30 min. hind on 10.- € sularahas). Väga suure huvi tõttu palume saabumisel kohe massaaži soovist teatada. Toidupakk ootab igat osalejat. Garanteeritud on tore ja mõnus seltskond lähemalt ja kaugemalt Harjumaalt.

Juhul kui olete otsustanud osaleda, palun nimekirjad saata HILJEMALT 6. märtsiks k.a. aadressil: elena.kalbus@gmail.com. Nimekirjad ja osalejate arvud on vajalikud eelkõige toitlustuse ladusaks korralduseks.
Osalustasu on võimalik kanda HPIN-i a/a EE102200221041857020 või kohapeal sularahas raamatupidajale. Palun eelnevalt teatada millise maksmise viisi valite.

Tegusat toimetamist ja rõõmsa kohtumiseni kevadises Keilas!