HPIN korraldab tervisepäevi juba pea 30 aastat. Nimetatud tervisepäevad toimuvad normaaltingimustes kaks korda aastas, kevadel ning hilissuvel. Covidiga seoses oleme pidanud ära jätma kõigi poolt oodatud tervisepäevi. Meie puuetega inimesed aga ootavad endiselt neid päevi ja osalevad aktiivselt. Sellel aastal on taas planeeritud nii kevadine kui ka hilissuvine tervisepäev.

HPIN-i kevadine tervisepäev toimub 30.04.22 Keila Tervisekeskuses  k.11-14. Tervist saab turgutada treenerite juhendamisel, toel ja abil. Võimalik on ujuda, saalis ja vees võimelda ning jõusaalis lihaste rammu kasvatada. Meedikud kontrollivad soovijatel vererõhu ja kolesterooli taset. Massöörid on kohale kutsutud (30 min. hind on 10.- € sularahas). Väga suure huvi tõttu palume saabumisel kohe massaaži soovist teatada. Toidupakk ootab igat osalejat. Garanteeritud on tore ja mõnus seltskond lähemalt ja kaugemalt Harjumaalt.  Osalustasu täiskasvanutele oleme jätnud endiseks 5.-€ ja eelkooliealised lapsed endiselt  tasuta. Korraldajate palvel võtame kõik kaasa vahetusjalatsid ja VÄLISJALATSITES VÕIMLAS EI VIIBI!!! TERVISEKESKUSESSE TULLES PEAB OLEMA KAASAS N.N. CORONA PASS JA TERVISLIKE VASTUNÄIDUSTUSTE PUHUL VAKTSINEERIMISTE OSAS VASTAV TÕEND PERE- VÕI ERIARSTILT. MASKI KANDMINE TERVISEKESKUSES ON KOHUSTUSLIK!!! 

SAABUMISEL VARUGE AEGA, SEST TOIMUB CORONA PASSIDE JA MASKIDE KONTROLL!!!

Juhul kui olete otsustanud osaleda, palun nimekirjad saata HILHEMALT  6. aprilliks k.a. aadressil: elena.kalbus@gmail.com. Nimekirjad ja osalejate arvud on vajalikud eelkõige toitlustuse ladusaks korralduseks.
Osalustasu on võimalik kanda HPIN-i a/a EE102200221041857020 või kohapeal sularahas raamatupidajale. Palun eelnevalt teatada millise maksmise viisi valite.

Tegusat toimetamist ja kohtumiseni kevadises Keilas!