5.-7. november 2009 toimub Tallinnas Saku Suurhallis 13. Mardilaat. Olen osalenud kõikidel Mardilaatadel, algul oma sõpruskonnaga, hiljem töökohta vahetades kaasates Harjumaa puuetega inimeste organisatsioone (10 korda). Mitmete ühingutega on koostöö hästi sujunud (Kuusalu, Saue, Maardu, Lääne-Harjumaa IÜ, MTÜ Töötahe jne.)
Pakun ka sel aastal teie ühingu liikmetele võimalust anda oma käsitöid mardilaadale müüki. Tööd peavad loomulikult olema kaubandusliku välimusega, s.t. kvaliteetselt teostatud, olema puhtad ja igati müügikõlbulikud. Kuna laadapäevadel vastutavad kauba kvaliteedi eest mina ja müüjad, siis võtan endale ka õiguse otsustada, kas minuni jõudnud esemed müügiks sobivad. Samuti ei saa ma müüki võtta käsitöö poodidest või eelmistelt Mardilaatadelt mahaviksitud ideid.
Asjad tuleb tuua 2.novembril (13.00 -18.00) või 3. novembril (12.00-16.00) Keila Sotsiaalkeskusesse (Keskväljak 17, Keila) Tiiu Jalaka kätte. Eseme külge tuleb kinnitada tegija nimi, juures peab olema tegija nimega korralik nimekiri esemetest ja hind, mida inimene tahab saada. Müügihinnaks lisan 20%, et katta laada kulusid (transport, laada inventar, pakendid, hinnasildid, müüjad jms.)
Raha saab ja esemed tagastan alates 10.novembrist (tegemist on nn. komisjonimüügiga, ühtegi asja sularahas enne välja ei osteta). Müügitulemusi ei oska ma loomulikult ette prognoosida, käsitööd läheb aasta aastalt järjest raskemaks müüa.
Palun eelnevalt ka teatada, kui paljud on asjast huvitatud ning mida müüki pakutakse kuni 5.oktoobrini (info vajalik müügipinna kavandamiseks ja boksi sisustamiseks). Mardilaadal saame rentida ainult müügipinda, lauad, riiulid ja vaheseinad pean enne läbi mõtlema ja ise kuskilt laenutama.
Meeldivat koostööd soovides Tiiu Jalakas.
Kui on küsimusi, siis infot saab
tel.tööl 6791 574 või 6791 570
524 72 84 – palun helistada ainult töö ajal!
tiiu.jalakas@gmail.com
NB! PALUN VÄGA KUUPÄEVADEST KINNI PIDADA!
Olen 8.oktoobrist kuni 1.novembrini 2009 Tansaanias reisil ja ei saa sealt asju ajada, ka interneti kasutamine looduses on kahtlne.