Suvine perepäev Raudsilla Puhkekeskuses 12.08.2018 (k. 13-17).
Käesolaval aastal muudame suvise perepäeva toimumise kohta. Kutsume mõnusalt päeva veetma Raudsilla Puhkekeskusesse asukohaga : Raudsilla talu, Uuri küla, Kuusalu vald, Harjumaa, tel. 53043137. NB!!! Tulles GPSi järgi, kirjutage aadressiks Raudsilla Matkakompleks.
Osalejaid ootame kõikidest ühingutest ja arvu me ei piira. Omaosalus on 5.-€ ja eelkooliealised lapsed ikka jätkuvalt tasuta.
Selle aasta tegevused erinevad kindlasti eelnevate aastate omast Oxforelli Puhkekeskuses. Pakume keha ja hinge turgutavat sportlikku tegevust, põnevaid maastikumänge ja mõnusat olemist heade sõprade seltsis. Perepäev ei möödu suuremate või väiksemate üllatusteta.
Uudse mõttena pakume välja ühingute vahelise minikohvikute võistluse.
NB! Kõik kohvikutes pakutav/müüdav hea ja parem tuleks kodust kaasa võtta. Kohapealseks tegevuseks jääb vaid kenasti laud katta ja uljalt võistlustulle söösta. Fantaasiale piiranguid seatud ei ole, olgem loomingulised! Maitsvate toitude ja mõistlike hindade puhul on garanteeritud edu võistlusel ja väike rahakoti täiendus. Põhiline kogu ettevõtmise juures-rõõmu ja rahulolu pakkumine sõpradele ja ka endale. Soovituslikult võiks kohviku nimi olla kooskõlas ühingu eripäraga. Võistlevate kohvikute hindamine toimub kohapeal valitud žüriiliikmete poolt, auhinnad on garanteeritud. Entusiastlikku pealehakkamist kõigile! Ühingu registreerimisel perepäevale soovime teada ka kohvikute võistlusel osalemise soovist.
Suvisele perepäevale registreerimise viimane kuupäev on 25.07.2018,
jälgi kalendrit!!!
Teatavasti toimub perepäeval ka toitlustamine, seega vajame ühingutelt konkreetseid osalejate arve. Raudsillale kohale jõudes peab kindlasti osalejate nimekiri kaasas olema. Osavõtu eest saab tasuda nii kohapeal sularahas kui ka ülekandega HPIN-i arveldusarvele: http://www. harjupin.ee/kontakt