Suvine perepäev Viikingite Külas 18.08.2020 (k.11-15)

Käesoleval aastal kutsume teid mõnusalt aega veetma HPINi perepäeval Viikingite Külla asukohaga: Harju maakond, Saula, tel. 56642528, https://www.viikingitekyla.ee/

Osalejaid ootame kõigist ühingutest ja arvu me ei piira, vastupidi- ootame senisest veelgi aktiivsemat osavõttu.
Omaosalus on 5.-€,
eelkooliealised lapsed ikka jätkuvalt tasuta.
Sõltuvalt perepäeva toimumiskohast on meie tegevused eelmistest aastatest mõneti erinevad. Püüame jõudu mööda tegevusi mitmekesistada. Pakume keha ja hinge turgutavat tegevust, jõukohaseid võistlusi, sportlikke mänge ja tegevustele lisandub käsitöö õpituba. Oleme mõelnud sellele, et soovijad saaksid ka sellel korral massaaži (10.-€). Massaažist huvitatutel palutakse kaasa võtta isiklik käterätt!!! Kohe saabudes on võimalik end massaažile kirja panna. Töötavad 2 massööri. Need kes ei soovi aktiivsest tegevusest osa võtta saavad mõnusalt sõprade seltsis aega veeta.
Võimalikud on üllatused…. Tasuks ka mingil määral sularaha kaasa võtta, kohapeal on avatud Tavern(söögikoht).

Suvisele perepäevale registreerimise viimane kuupäev on 31.07.2020. Palun osalemise soov saata meilile: elena.kalbus@gmail.com Jälgi kalendrit ka puhkusel olles!!!

Teatavasti toimub alati perepäeval toitlustamine, seega vajame ühingutelt konkreetset osalejate arvu. Viikingite Külla kohale jõudes peab kindlasti osalejate nimekiri kaasas olema!!!!!

Osavõtu eest saab tasuda nii kohapeal sularahas kui ka ülekandega HPIN-i arveldusarvele : http://www.harjupin.ee/kontakt