Tänavune, 22. Mardilaat toimub 8.-10. november 2018 Tallinnas Saku Suurhallis.
Laat on avatud:

  • N  8. nov. kell 12-19
  • R  9. nov. 10-21 (käsitöö öö 18-21)
  • L  10. nov . 10-18

Olen osalenud kõikidel Mardilaatadel, algul oma sõpruskonnaga, hiljem töökohta vahetades koostöös  Harjumaa Puuetega Inimeste  Nõukojaga kaasates allorganisatsioone. Minuga koos ajab asju Lilia Jakovleva, Lääne-Harjumaa Invaühingu juhatuse liige. Mardilaadal on peale minu müüjateks Enno Veersalu, Lilia Jakovleva (Lääne-Harjuma Invaühing) ja Liia Lumilaid (Saue Invaühing). Müüjad on vabatahtlikud.
Pakume ka sel aastal teie ühingu liikmetele võimalust anda oma käsitöid Mardilaadale müüki. Tööd peavad loomulikult olema kaubandusliku välimusega, s.t. kvaliteetselt teostatud, olema puhtad ja igati müügikõlbulikud. Kuna laadapäevadel vastutavad kauba kvaliteedi eest müüjad, siis võtame endale ka õiguse otsustada, kas meieni jõudnud esemed müügiks sobivad.  Müüki ei võta käsitöö poodidest või eelmistelt Mardilaatadelt mahaviksitud ideid, autorikaitsega esemete koopiaid (nt heegeldatud Lotted).
Asjade üleandmise, vastuvõtmise suhtes võtke palun minuga ühendust tiiu.jalakas@keila.ee
Asjad tuleb tuua Keila Sotsiaalkeskusesse aadressil Pargi 30-3, Keila hiljemalt 5.novembril. Eseme külge tuleb kinnitada tegija nimi,  juures peab olema tegija nimega korralik nimekiri esemetest ja hind, mida inimene tahab saada. Müügihinnaks lisame 20%, et katta laada kulusid (platsimaks, transport, laada inventar, pakendid, hinnasildid, jms)
Raha saab ja esemed tagastame alates 12. novembrist (tegemist on nn. komisjonimüügiga, ühtegi asja sularahas enne välja ei osteta). Müügitulemusi ei oska me loomulikult ette prognoosida, käsitööd läheb aasta aastalt järjest raskemaks müüa, aga kui neid kodus kapis hoida, ei tõuse sest tulu.
1.novembriks saatke palun (soovi korral) fotosid oma müügile pakutavatest käsitöödest – neid tahab Käsitöö Keskselts FB-sse üles riputada.
Palun eelnevalt ka teatada, kui paljud on asjast huvitatud ning mida müüki pakutakse kuni 5. novembrini (info vajalik müügipinna kavandamiseks ja boksi sisustamiseks).
Mardilaadal saame rentida ainult müügipinda, lauad, riiulid ja vaheseinad pean enne läbi mõtlema ja kuskilt laenutama.
Meeldivat koostööd soovides Tiiu Jalakas
Keila Sotsiaalkeskus
Päevakeskuse spetsialist
Kui on küsimusi, siis infot saab
Tel tööl 6791 570 või 6791 574
524 72 84 – palun helistada ainult töö ajal!
tiiu.jalakas@keila.ee