28. augustil toimus Oxforell Puhkekeskuses Kose vallas juba järejekorras 13.ndad Harjumaa puuetega inimeste tervise- ja spordipäevad. Käesoleval aastal oli meid kokku ligi 200 inimest. Nagu igal suvel, meie toredad ja aktiivsed inimesed võtsid osa tervisvõimlemisest, sportlikest mängudest nagu Mölkki, taldrikute vise, jooks jne.. Kõikidele spordivõistlustest osalejatele kingiti diplom, mis tõestas nende suurepärast sportlikku osavõttu. Tore oli näha neid tänulikke ja rõõmsaid nägusid, kes uhkusega said kätte omanimelised diplomid ning tugeva käepigistuse saatel lubati osaleda ka järgmisel aastal.
Käesoleva aasta suveürituse tippsündmus oli kalapüügivõistlus, mis tekitas ühinguliikmete seas meeletult suurt elevust, võistlushimu ja rõõmu. Kokku püüti Oxforelli Puhkekeskuse tiigist 5 kala, võistles kokku 10 ühingut omavahel ning õngega püüda said ligi 80 inimest. Vahvat kalapüügivõistlust tuldi jälgima ka väljaspoolt, inimesi kogunes kaasa elama ja pildistama jõe kallastele ning sildadele.
Kindlasti ei saa mainimata jätta mõnusat võimalust sõita kanuuga, mis osutus ülipopulaarseks nii suurtelekui väikestele.
Harjumaa Nõukoda tänab suurürituse sponsoreid A. Le Coq ja Tallinna Külmhoone, samuti erilised tänud Oxforell Puhkekeskuse pererahvale Gerle ja Raimo Oks`ale.