Tänavune, 19. Mardilaat toimub 5.-8. november 2015 Tallinnas Saku Suurhallis.
Laat on avatud:

  • 6.nov. kell 12-19
  • 7. nov. 10-21 (käsitöö öö 18-21)
  • 8.nov . 10-19
  • 9.nov. 10-16

Olen osalenud kõikidel Mardilaatadel, algul oma sõpruskonnaga, hiljem töökohta vahetades koostöös Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukojaga kaasates allorganisatsioone (16 korda). Minuga koos ajab asju Lilia Jakovleva, Lääne-Harjumaa Invaühingu juhatuse liige. Mardilaadal on peale minu müüjateks Lilia Jakovleva ja Merike Suppi.
Pakume ka sel aastal teie ühingu liikmetele võimalust anda oma käsitöid mardilaadale müüki. Tööd peavad loomulikult olema kaubandusliku välimusega, s.t. kvaliteetselt teostatud, olema puhtad ja igati müügikõlbulikud. Kuna laadapäevadel vastutavad kauba kvaliteedi eest müüjad, siis võtame endale ka õiguse otsustada, kas meieni jõudnud esemed müügiks sobivad. Müüki ei võta käsitöö poodidest või eelmistelt Mardilaatadelt mahaviksitud ideid ja Lotte – multika tegelasi (autorikaitse!)!
Asjade üleandmise, vastuvõtmise suhtes võtke palun minuga ühendust tiiu.jalakas@gmail.com
Kui võimalik, siis võib asjad tuua Keila Sotsiaalkeskusesse 2.-3.nov. sekretäri juurde. (Võib kasutada ka nädal varem vahepunktina Toompuiste 10 maja, aga siis tuleb eelnevalt väga täpselt kokku leppida, et teaksime transporti klapitada). Eseme külge tuleb kinnitada tegija nimi, juures peab olema tegija nimega korralik nimekiri esemetest ja hind, mida inimene soovib saada. Müügihinnaks lisame 20%, et katta laada kulusid (transport, laada inventar, pakendid, hinnasildid, jms.)
Raha saab ja esemed tagastame alates 16.novembrist (tegemist on nn. komisjonimüügiga, ühtegi asja sularahas enne välja ei osteta). Müügitulemusi ei oska me loomulikult ette prognoosida, käsitööd läheb aasta aastalt järjest raskemaks müüa, aga kui neid kodus kapis hoida, ei tõuse sest tulu.
20.oktoobriks saatke palun (soovi korral) fotosid oma müügile pakutavatest käsitöödest – neid tahab Käsitöö Keskselts FB-sse üles riputada.
Palun eelnevalt ka teatada, kui paljud on asjast huvitatud ning mida müüki pakutakse kuni 26. oktoobrini (info vajalik müügipinna kavandamiseks ja boksi sisustamiseks).
Mardilaadal saame rentida ainult müügipinda, lauad, riiulid ja vaheseinad pean enne läbi mõtlema ja kuskilt laenutama.
Meeldivat koostööd soovides Tiiu Jalakas.
Kui on küsimusi, siis infot saab: