Eesti Vähiliidu heategevuskontserdid on saanud igasügiseseks meeldivaks traditsiooniks. Sellel aastal võetakse ette teekond ansambel The Beatles loomingusse. Kontserdil „All You Need is Love“ astuvad üles tuntud ja armastatud lauljad Maarja-Liis Ilus, Ivo Linna, Kaire Vilgats, Kristjan Kasearu, Eesti Eurolaulu võitja, noor ja andeks lauljatar Sandra Nurmsalu, Siim Aimla ansambel ning Otsakooli Bigband.
Kontserdi avasõnad ütleb Eesti Vabariigi sotsiaalminister Hanno Pevkur, et tänada kõiki, kes nii olulise eesmärgi nimel toimuvat kontserti on kuulama tulnud ja toetanud rinnavähi ennetustegevust.
Kontserdid toimuvad 1. oktoobril Jõhvi Kontserdimajas ning 8. oktoobril Estonia Kontserdisaalis algusega kell 19:00. Kontserdi tulud lähevad rinnavähi ennetustegevuseks. Igal aastal diagnoositakse Eestis ligi 650 uut rinnavähijuhtu ja haigete arv kasvab ning nooreneb kahjuks aasta-aastalt.
Kontserdi pileteid saate osta Eesti Vähiliidust, ettetellimise teel (info@cancer.ee / 631 1730), Piletilevist, Estonia Kontserdisaali ning Jõhvi Kontserdimaja kassadest.
Tähelepanu koondamine headusele ei muuda mitte ainult sinu elu, vaid tõenäoliselt ka kogu maailma!
Teeme üheskoos head ja anname panuse Eesti naiste tervise heaks!