Elena Kalbus

Juhatuse esimees

Olen lõpetanud Tallinna Koreograafiakooli ja tantsinud balletiartistina teatrites „Vanemuine“ ja „Estonia“. Kõrghariduse, tantsujuhtimise lisaerialal, omandasin Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Rahvatantsurühmi ja taidluskollektiive, sh invataidlust juhendan ka käesoleval ajal.
Olen seotud mitmete MTÜ-ga nii kultuuri- kui ka sotsiaalvaldkonnas. Olen Saue Linna Invaühingu juhatuse esimees 20 aastat ning jätkan tänaseni. Mind on tunnustatud Saue Linna teenete märgiga aastal 2017 ning Eesti Kultuurkapitali Elutöö preemiaga – eluterve mõttelaadi ja liikumisharrastuste propageerimise eest.

Indrek Matla

juhatuse liige

Olen lõpetanud Paide Kutsehariduskeskuse tegevusjuhi erialal. Töötan Kehra Sotsiaalkeskuses, olen MTÜ-de HC Kehra Fännklubi ning Alavere Spordiklubi juhatuses ning tegutsen aktiivselt vabatahtlikuna.
Ära märgitud kui Anija valla „Aasta tegija“, aasta vabatahtlik 2015.
Lõpetasin lisaks Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi ning sain tunnustatud eripreemiaga “Tallinna innukas õppija 2019”.

Kaia Kadai

juhatuse liige

Olen Viimsi puudega laste vanemaid ühendava ühingu asutajaliige. Olen õppinud õigust, majandusarvestust ning haldusjuhtimist ja töötanud pikalt erinevates riigiasutustes. Igapäevaelus töötan Eesti Näitlejate Liidus ning tegelen väikeettevõtlusega Lääne-Virumaal. Jõudumööda täiendan ennast Tartu Ülikooli magistriprogrammis “Muutuste juhtimine ühiskonnas”. Kolme lapse ema.

Lea Türkson

Raamatupidaja